HUUM Drop elektrikeris

389,00 535,00 

Eestis valmistatud HUUM Drop elektrikeris pakub võrdväärset leilitunnetust traditsioonilise puukerisega ning rõõmustab ka kõige nõudlikumat saunasõpra. Moodne ja säästev tehnoloogia on kombineeritud disaini, mis tagab kauakestva leili.

Loe rohkem

Eestis valmistatud HUUM Drop elektrikeris pakub võrdväärset leilitunnetust traditsioonilise puukerisega ning rõõmustab ka kõige nõudlikumat saunasõpra. Moodne ja säästev tehnoloogia on kombineeritud disaini, mis tagab kauakestva leili. Ruumisäästev ja funktsionaalne, seinale kinnitav ümara kujuga keris mahutab kuni 60kg kive. Pikaajalisuse tagab roosetevaba terase kasutamine. HUUM Drop keris on pärjatud 2015. aasta RedDot disainiauhinnaga. Sauna saab juhtida HUUM mobiilirakendusega (Android ja iOS). Kerise juurde on vaja hankida JUHTPULT Mahutab 55kg kive

Mõõdud cm:

laius 39; kõrgus 59; sügavus 35

Komplekti kuulub elektrikeris vastavalt valitud võimsusele, paigaldus-ja kasutusjuhend ning seinakinnitus. 9kW DROP kerise komplekti kuulub kuumasuunaja. Lisaks on vaja KIVE ning kuumakindlat toitekaablit.

HUUM Drop kasutusjuhend

SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA