HUUM, Stoveman ja Skamet – kuidas valida oma saunale kerist?

Saunakeriste spetsialistidena mõistame, kui oluline on teha õige otsus saunakerise valikul. See vähendab tohutult sinu saunaga pikemas perspektiivis tekkida võivaid riske. Panime kokku artikli, mida silmas pidada saunakerise valikul ning millised on peamised tunnusjooned HUUM saunakerise, Stoveman saunakerise ja Skamet saunakerise juures. Soovitame käesoleva juhendi kindlasti uue sauna ostmise eel läbi lugeda.

Saun peaks olema tõeline investeering, mis lisab sinu kodule lisaks luksusele ka väärtust. Seetõttu on oluline, et teeksid teadliku otsuse ja valiksid sauna, mis peaks vastu pidama pikki aastaid.

Saunakeris osta mainekalt ettevõttelt

Internetist leiab palju saunakeriseid pakkuvaid ettevõtteid, kes võtavad hea meelega sinu raha vastutasuks ebastandardse toote eest. Kui sul on hiljem aga probleeme, on ettevõttega keeruline ühendust võtta, see võib olla muutnud oma nime või sootuks tegevuse lõpetanud. Tee oma taustauuring ja veendu, et valisid hea mainega ettevõtte, vastasel juhul võib saunakerisega kaasa saadav garantii osutuda väärtusetuks.

Kui sa ei ole kindel, on alati hea kontrollida ettevõtte nime, registrikoodi ja käibemaksukohustuslase numbrit.

Etak.ee VEEBIPOOD on väljakujunenud ettevõte, mis on tegutsenud juba aastaid. Meil on puhas krediidiregister. Oleme kogenud saunakeriste edasimüüjad ning meil on põhjalikud teadmised meie müüdavatest toodetest. Me ei ole lihtsalt edasimüüjad ja müügiinimesed, vaid soovime, et meilt ostu korral saaks klient soovi korral kogu vajamineva info ühest kohast. Seega võid julgelt küsida meilt paigaldamise ja muude küsimuste korral. Meie tunneme oma valdkonda!

Meie valikust leiad kolme tuntud ettevõtte saunakerised: HUUM saunakerised, Stoveman saunakerised ja Skamet saunakerised. Järgnevalt peatumegi neil kõigil pisut pikemalt.

HUUM SAUNAKERISED

HUUM SAUNAKERISED on kokku pandud Eestis! HUUM saunakeriseid on tarnitud igasuguste saunade jaoks – väikeste korterite saunadest luksusspaadideni ja isegi Inglise tippjalgpallimeeskonna jaoks.

HUUM saunakerised on populaarsed, kuna neis on ühendatud iidsed saunaehituse põhimõtted kaasaegse Põhjamaade disaini ja tipptasemel tehnoloogiaga – näiteks uus WiFi-ÜHENDUSEGA MOBIILIRAKENDUS.

HUUM saunakerised on ehitatud sedasi, et nad läheksid kiirelt kuumaks ja hoiaksid seda kuuma temperatuuri kauem, säilitades seejuures piisavalt niiskust. HUUM saunakerisega saad sa nautida pehmet leili nagu traditsioonilises saunas. Tänu suurele kivimahule pakuvad HUUM kerised ka kerget ja kauakestvat auru. Kõik see võimaldab sulle ja su sõpradele suurepärast saunaelamust.

HUUMi saunakerised on ehitatud väga väikestes kogustes metalli kasutades, nii et soojus tuleb peamiselt kividest ja ainult väga vähe metallist. Nii on võimalik maksimeerida kivide häid negatiivseid ioone nagu traditsioonilistes saunades ja hoida metalli positiivsed ioonid minimaalsena. Koos suure kivimahutavusega on sinu uus HUUM saunakeris tervisliku, maheda ja kauakestva sauna saladus.

STOVEMAN SAUNAKERISED

STOVEMANI SAUNAKERISTEGA on sul võimalus saavutada ülim saunakogemus. Puuküttega saunakeris Stoveman on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega saunadele.

Stoveman saunakeris võimaldab sulle nii kuiva kui ka niisket saunakogemust kodusaunas. Stovemani keris tagab nauditava, maheda ja vastupidava saunakogemuse tänu suurele kerisekivide hulgale, mis blokeerivad metallpindade kiirgust.

Stoveman saunakeristel on täiustatud ventilatsioonisüsteem koos lisaõhuvoolukanaliga kütteseadme välisseintel. Ventilatsioonitorud saavad õhku kerise põhjast, see tõuseb kuumenedes ülespoole ja väljub ülemiste kivide vahelt. Lisaks on musta terasraami sees suur hulk kive ja nende kuumenemisel saad fantastilise saunakogemuse ka madalamal temperatuuril.

SKAMET SAUNAKERISED

Ka kõik SKAMET SAUNAKERISED on valmistatud Eestis ja vastavad Euroopa standardile. Kusjuures Skamet saunakeriste kütteseadmete kasutegur on üle 70%, ületades seega isegi EL standardinõudeid, mis seab ette kasuteguriks 50%. See on võimalik tänu efektiivsele disainile, mis takistab kuumuse liiga kiiret sattumist korstnasse. Nii on kõigil Skamet saunakeristel suitsukanalid, mis peatavad leegi ja ei lase neil otse ning kiirelt korstnasse tungida.

Sellele toetudes lubavad Skamet saunakerised sul saavutada 100 ˚С kuumuse ca 1 tunniga. Õige kasutamise korral on Skameti saunakerise keskmine elutsükkel 8–12 aastat.

Skameti saunakeriste valikust leiad mitmesuguseid tooteid. Nii on neil saunakeriseid pakkuda suurematele ja väiksematele saunadele, soojendusega samast ruumist või läbi seina, metallist või võrkkestast pliidiga, veetaskuga või ilma (võimalus veepaagiga ühendamiseks) ja soovi korral ka klaasuksega. Seega rahuldab nende valik ka nõudlikuma saunasõbra vajadused.

Sõltumata sellest, millist tüüpi saunakerist sa kasutad, annab saun sulle võimaluse taganeda ärevusest ja stressist, mida enamik meist iga päev kogevad. Las saun olla pühakoda, kus saad mediteerida ja oma päeva üle järele mõelda. See mitte ainult ei turguta sinu keha, vaid ka sinu meelt. Enamik eksperte ütleb ka, et saun aitab stressiga toime tulla ning tulemuseks on õnnelikum ja pikem elu. Õige saunarutiiniga on sul hea võimalus leida rahu ja õnne, mida otsid.

Luba meil, Metallsisustus.ee veebipoel, aidata leida sulle kõige sobivam saunakeris. Vastame hea meelega kõigile sinu küsimustele. Helista meile numbril 50 42301 või saada kiri: taikki.tillemann@etak.ee

Mõnusaid saunaelamusi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga